Nieuwsbrief RFID Platform Nederland

Op 8 april jl. heeft het seminar “RFID en mobiele applicaties” plaatsgevonden. De sprekers bestonden uit denkers en doeners en tijdens de presentaties kwam al naar voren dat beide niet om elkaar heen kunnen. De discussies in de zaal wezen erop dat er volop potentie in Nederland aanwezig is om RFID op een positieve manier in te zetten.
Met ongeveer 50 aanwezigen was het een vruchtbare bijeenkomst en is een goed startsein gegeven om de komende periode meer tijd te investeren in de combinatie van RFID en de mobiele applicaties.
Het is misschien wat ver weg, zowel qua tijd als locatie, maar ik wil jullie toch wijzen op de Scandinavian RFID Expo op 13 – 16 oktober 2009, in Stockholm. Hier zullen alle sectoren vertegenwoordigd zijn en daarnaast zijn er RFID geïnteresseerden uit onder andere Zweden, Noorwegen, Denemarken, de Baltische Staten, Rusland en andere Noord-Europese landen. In het kader van de lancering van het “RFID in Europe”-netwerk, waarover meer in de nieuwsbrief, denk ik dat deze beurs zeer interessant kan zijn om ervaringen te delen en om RFID naar een (hoger) Europees niveau te kunnen tillen.
Bron: www.rfidnederland.nl
Cor Molenaar | 11-05-09 | Artikel doorsturen |