Kalanchoë brengt zon in huis

De makkelijkste en leukste manier om in het najaar de zomer vast te houden en het huis op te vrolijken is met de Kalanchoë. De sterke plant die nauwelijks onderhoud vraagt en in vele kleuren leverbaar is, doet het namelijk in de vensterbank net zo goed als op het terras. 'Kleur in huis' is het thema van de presentatie van de Nederlandse Kalanchoë-kwekers op de beurs Flowers 2009 in Moskou van 3 tot en met 6 september a.s.. Nieuwe kansen voor de consument en de sierteeltsector.
Kleur voor elk interieur
Met zijn talloze vrolijke en krachtige kleuren is de Kalanchoë een welkome aanwinst in elk interieur. Hij past zich soepel aan en vraagt weinig onderhoud. Met wekelijks een beetje water en af en toe wat bijvoeding toont hij zijn tevredenheid met een lange en volle bloei. De compacte, stevige plant is bovendien goed bestand tegen zonlicht en hoge en lage temperaturen. Steeds meer consumenten in het buitenland zien de grote voordelen van de Nederlandse Kalanchoë, vooral in Rusland waar men, zowel de vele kleuren waardeert, als de prima prijs-kwaliteitsverhouding.
Veelzijdig en makkelijk
De Nederlandse Kalanchoë-kwekers staan op de Moskouse beurs op stand D415, maar hun producten zijn overal aanwezig. Bij binnenkomst op de trappen, bij de inschrijfbalie, op de tafels in het restaurant en op nog veel meer in het oog springende plaatsen. Deze presentatie van arrangeur Peter van der Sluis toont aan hoe veelzijdig de Kalanchoë is en hoe hij binnen elk plaatsje kleur geeft.
Bij groothandel Euroflor in Moskou wordt een op de handel afstemde Kalanchoë-presentatie verzorgd, waar speciaal voor de Russische markt ontwikkeld promotiemateriaal wordt aangeboden.
Vernieuwde website
Vlak voor de beurs gaat de vernieuwde site www.kalanchoe.nl en www.kalanchoe.ru live.
Bron: www.kalanchoe.nl
20-08-09 | Artikel doorsturen |