dinsdag 22 mei 2012

Cursus accountmanagement 10 november van start

Cursus accountmanagement 10 november van start

Op dinsdagmiddag 10 November start er opnieuw een cursus accountmanagement in Aalsmeer. Doordat de functie van in- en verkopen bij exporteurs, kwekers, veilingen en veredelaars steeds meer veranderd en veel omvattender wordt komt deze cursus op het juiste moment. Het draait uiteindelijk steeds meer om het professioneel kunnen opbouwen van een partnership met klanten.

De cursus is speciaal bedoeld voor (aankomende) accountmanagers, productmanagers en (persoonlijke) in- of verkopers. Na afloop van de cursus weet de deelnemer wat account- en relatiemanagement inhoudt en hoe een succesvol accountplan geschreven kan worden. Tevens kan de deelnemer een nog professionelere gesprekspartner zijn voor klanten en zich beter verdiepen in de wensen van klanten. Het aandragen van oplossingen leidt tot een win-win situatie en zo wordt de band met klanten versterkt.

Meer informatie is te vinden op de website: www.floweracademy.nl onder het kopje cursusaanbod. Voor groothandelsbedrijven komen alle cursussen, trainingen en marktverkenningen van Floweracademy.nl in aanmerking voor ESF subsidie (mits aan de voorwaarden wordt voldaan) Voor producenten is Colland subsidie mogelijk.


 

Bron: www.floweracademy.nl

01-11-09 | Artikel doorsturen




Je bent niet ingelogd. Je moet ingelogd/geregistreerd zijn om te kunnen reageren.
Login

Overig nieuws



2012 - Site by ZIND / Design by carenZa
Floranews Mobile RSS