PKM Fairytale Flowers presenteert sprookjesachtige Campanula op Flora Holland Trade Fair

Het succesvolle Deense bedrijf PKM Fairytale Flowers uit Odense, de stad van Hans Christian Andersen, presenteert op de Flora Holland Trade Fair een breed sortiment Fairytale Campanula. De veelgeprezen Campanula Fairytale GET MEE is een uitstekende Campanula voor de tuin, in blauw en wit, op dit moment verkrijgbaar in de potmaten 5.5 en 10.5cm en eind mei ook in 13 en 21 cm pot.
GET MEE is een winterharde vaste plant, die ook eerst binnenshuis kan worden gebruikt om vervolgens in de tuin te worden geplant. GET MEE is geselecteerd uit 500.000 zaailingen teneinde de prachtige intense kleur, de opgaande, compacte groei en de bijzonder rijke bloei te verkrijgen.
De dubbelbloemige Campanula Fairytale BLUE WONDER en WHITE WONDER worden geleverd in 5.5 en 10,5cm pot, de blauwe Fairytale CROWNPRINCESS BELLFLOWER in 11,5 cm pot evenals de fraaie roze Fairytale SWEET MEE, die is genomineerd voor de “Glazen Tulp 2010”. Inmiddels is er ook een beperkte hoeveelheid PRETTY MEE verkrijgbaar in 11,5 cm pot. Naast het Campanulasortiment brengt PKM Fairytale Flowers op de Flora Holland Trade Fair ook de rijkbloeiende lidcactus Fairytale FLAME, in wit, geel. oranje, rood en purper. FLAME is een decoratieve kamerplant maar tot de vorst ook prima toepasbaar op terras en balkon. En, zoals bekende bloemsierkunstenaars toonden, heel fraai in boeketten. Verkrijgbaar in de potmaten 5.5 – 13 cm afhankelijk van de kleur.
Zowel voor Campanula als voor FLAME zal PKM Fairytale Flowers dit jaar retail-ondersteuning bieden met publiciteit in diverse bladen en op TV.
Voor nadere informatie: Kristian Madsen: +45 40430021 of Michael Schnor Nielsen: +45 27107808 of via email: am@pkm.dk
Bron: www.pkm.dk
04-03-10 | Artikel doorsturen |